Licensed to USATF New Jersey Championship Meet            Hy-Tek's Meet Manager
      2004 USATF-NJ aSSOCIATION YOUTH TRACK AND - 6/12/2004 to 6/13/2004       
                              FIELD CHAMPIONSHIPS                              
                 MONTCLAIR HIGH SCHOOL, MONTCLAIR, NEW JERSEY                  
                                    Results                                    
 
Event 1  80 Meter Hurdles Midget Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Bourdeau, Kaitlin         12 NJ Striders              16.00   NWI 
  2 Carpenter, Yakira         11 Supersonics              16.30   NWI 
  3 Heslen, Shayla            12 NJ Striders              17.00   NWI 
  4 Donahue, Nicole           12 Wall Township            17.50   NWI 
 
Event 1  80 Meter Hurdles Midget Girls
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Bourdeau, Kaitlin         12 NJ Striders              16.00q  NWI 
  2 Carpenter, Yakira         11 Supersonics              16.30q  NWI 
  3 Heslen, Shayla            12 NJ Striders              17.00q  NWI 
  4 Donahue, Nicole           12 Wall Township            17.50q  NWI 
 
Event 2  80 Meter Hurdles Midget Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
  1 Abrams, Patrick           12 NJ Striders              16.00Q  NWI  1 
  2 White, Thomas             12 Unattached               17.70Q  NWI  2 
  3 Everett, Colin            12 NJ Striders              16.20Q  NWI  1 
  4 Bellamy, Franklin         12 Comets                   16.40Q  NWI  1 
 
Event 3  100 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Lee, Lindsay              10 Tsunami                  14.70   NWI 
  2 Moss, Desiree              9 Jersey Shore             15.10   NWI 
  2 Sanders, Daisha           10 Jettas                   15.10   NWI 
  4 Black, Johnesse           10 Willis                   15.20   NWI 
 
Event 3  100 Meter Dash Bantam Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Black, Johnesse           10 Willis                   14.70q  NWI  2 
  2 Lee, Lindsay              10 Tsunami                  15.00q  NWI  2 
  2 Moss, Desiree              9 Jersey Shore             15.00q  NWI  1 
  4 Owens, Jaquetta            9 Dragons                  15.10q  NWI  2 
  4 Johnson, Dariella         10 Tsunami                  15.10q  NWI  2 
 
Event 4  100 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Shumate, Elijah           10 MvP                      13.70   NWI 
  2 Glass, Najee              10 Comets                   13.80   NWI 
  3 Carroo, Leonte            10 Tsunami                  14.30   NWI 
  4 Rowe, Daniel              10 Dragons                  14.90   NWI 
 
Event 4  100 Meter Dash Bantam Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Shumate, Elijah           10 MvP                      13.30q  NWI  1 
  2 Glass, Najee              10 Comets                   13.50q  NWI  2 
  3 Rowe, Daniel              10 Dragons                  13.80q  NWI  1 
  4 Carroo, Leonte            10 Tsunami                  14.10q  NWI  3 
 
Event 5  100 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Barlow, Brianna           12 Supersonics              12.80   NWI 
  2 Gillon, Tylia             12 Supersonics              13.30   NWI 
  3 Ridley, Alexandra         12 Franklin                 13.70   NWI 
  4 Davila, Quameeka          12 Supersonics              13.90   NWI 
 
Event 5  100 Meter Dash Midget Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Barlow, Brianna           12 Supersonics              12.80q  NWI  2 
  2 Gillon, Tylia             12 Supersonics              13.10q  NWI  1 
  3 Ridley, Alexandra         12 Franklin                 13.40q  NWI  2 
  4 Davila, Quameeka          12 Supersonics              13.60q  NWI  3 
  4 Sapini, Imani             12 Dragons                  13.60q  NWI  2 
  4 Ford, Jaslyn              11 Dragons                  13.60q  NWI  2 
 
Event 6  100 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Caggiano, Patsy           12 Unattached               12.60   NWI 
  2 Dyer, Derrick             11 Willis                   13.20   NWI 
  3 Phillips, Shakim          12 Paterson Gazelle         13.50   NWI 
  4 Brister, Jihad            12 Unattached               13.60   NWI 
 
Event 6  100 Meter Dash Midget Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Caggiano, Patsy           12 Unattached               12.60q  NWI  1 
  2 Dyer, Derrick             11 Willis                   13.00q  NWI  2 
  3 Phillips, Shakim          12 Paterson Gazelle         13.10q  NWI  2 
  4 Brister, Jihad            12 Unattached               13.50q  NWI  1 
  4 Kimbrough, Craig          11 Lakeland                 13.50q  NWI  1 
  4 Black, Braideem           11 Willis                   13.50q  NWI  1 
 
Event 7  100 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Ogechi, Nwaneri           14 Comets                   12.20   NWI 
  2 Wilson, Cherie            14 Willis                   12.70   NWI 
  3 Sharper, Samantha         14 Willis                   12.90   NWI 
  4 Taste, Rita               13 Dragons                  13.10   NWI 
 
Event 7  100 Meter Dash Youth Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Ogechi, Nwaneri           14 Comets                   12.31q  NWI  3 
  2 Sharper, Samantha         14 Willis                   12.60q  NWI  1 
  2 Wilson, Cherie            14 Willis                   12.60q  NWI  1 
  4 Howard, Chante'           14 Paterson Gazelle         13.20q  NWI  2 
  4 Taste, Rita               13 Dragons                  13.20q  NWI  2 
  4 Kacsman, Meagham          14 Wall Township            13.20q  NWI  1 
 
Event 8  100 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Battle, Justin            14 Franklin                 11.80   NWI 
  2 Walker, Trevor            14 Unattached               12.20   NWI 
  3 Schnarr, Sean             14 Franklin                 12.40   NWI 
  4 MACK, Taras               14 Willis                   12.50   NWI 
 
Event 8  100 Meter Dash Youth Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Battle, Justin            14 Franklin                 11.90q  NWI  1 
  2 Walker, Trevor            14 Unattached               12.00q  NWI  3 
  3 Schnarr, Sean             14 Franklin                 12.20q  NWI  2 
  4 MACK, Taras               14 Willis                   12.30q  NWI  2 
 
Event 9  100 Meter Dash Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Royster, Claudia          15 Comets                   13.10q  NWI 
  2 Nwoga, Martina            16 Willis                   13.50q  NWI 
  3 Thompson, Tashonna        15 Paterson Gazelle         14.20q  NWI 
 
Event 10  100 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Demko, Michael            16 Central Jers             11.40   NWI 
  2 Howard, Kenneth           16 Tsunami                  11.60   NWI 
  3 McGriff, Robert           16 Willis                   11.70   NWI 
  4 Perry, Ian                15 Trenton                  12.50   NWI 
 
Event 10  100 Meter Dash Intermediate Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Demko, Michael            16 Central Jers             11.00q  NWI  2 
  2 Howard, Kenneth           16 Tsunami                  11.30q  NWI  2 
  3 McGriff, Robert           16 Willis                   11.50q  NWI  1 
  4 Perry, Ian                15 Trenton                  12.20q  NWI  1 
 
Event 11  100 Meter Dash Young Women
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Hohn, Brittany            18 Supersonics              12.60q  NWI 
 
Event 12  100 Meter Dash Young Men
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Garvin, Micheal Ray       18 Jettas                   10.60q  NWI 
  2 Huggins, Kareem           18 Comets                   10.80q  NWI 
  3 Brown, Donnie             18 Quicksilver              11.40q  NWI 
  4 Bellamy, Donny            19 Comets                   11.50q  NWI 
 
Event 13  100 Meter Hurdles Youth Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
  1 Rodriquez, Stephanie      14 South Brunswick          16.80q  NWI  1 
  2 Buljaski, Natalie         14 Supersonics              17.20q  NWI  1 
  3 Wise, Donae               13 Supersonics              17.40q  NWI  2 
  4 Watson, Falen             14 South Brunswick          17.60q  NWI  1 
 
Event 14  100 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Mc Dermott, Michael       14 Unattached               15.70q  NWI 
  1 White, Timothy            14 NJ Striders              15.70q  NWI 
  3 Shellman, Eddie           13 NJ Striders              18.70q  NWI 
  4 Banton, Lawrence          14 NJ Striders              19.00q  NWI 
 
Event 15  100 Meter Hurdles Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Sharper, Janee            16 Willis                   15.90q  NWI 
  2 Brown, Daniel             16 Supersonics              17.50q  NWI 
 
Event 16  100 Meter Hurdles Young Women
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Shaw, Tramaine            18 Supersonics              14.80q  NWI 
  2 Brathwaite, Sunita        17 Unattached               17.10q  NWI 
  3 Bellamy, Candice          17 Comets                   17.40q  NWI 
  4 Persanick, Michelle       17 Supersonics              19.20q  NWI 
 
Event 17  110 Meter Hurdles Intermediate Boys
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Watson, Errol             16 Tsunami                  15.80q  NWI 
 
Event 18  110 Meter Hurdles Young Men
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Boeni, Tim                18 Unattached               15.90q  NWI 
 
Event 19  200 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Allen, Shy Asia           10 Comets                   31.40   NWI 
  2 Lee, Lindsay              10 Tsunami                  32.20   NWI 
  3 Black, Johnesse           10 Willis                   32.70   NWI 
  3 Snell, Deja                9 Comets                   32.70   NWI 
 
Event 19  200 Meter Dash Bantam Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Allen, Shy Asia           10 Comets                   30.70q  NWI  2 
  2 Lee, Lindsay              10 Tsunami                  31.30q  NWI  2 
  3 Black, Johnesse           10 Willis                   31.50q  NWI  3 
  4 Gilbert, Diamond          10 Willis                   31.60q  NWI  1 
  4 Logan - Brown, Tiffany    10 Willis                   31.60q  NWI  2 
  4 Moss, Desiree              9 Jersey Shore             31.60q  NWI  2 
 
Event 20  200 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Glass, Najee              10 Comets                   27.60   NWI 
  2 Shumate, Elijah           10 MvP                      27.70   NWI 
  3 Carroo, Leonte            10 Tsunami                  29.20   NWI 
  4 James, Jamaal              9 Supersonics              29.40   NWI 
 
Event 20  200 Meter Dash Bantam Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Shumate, Elijah           10 MvP                      27.40q  NWI  3 
  2 Glass, Najee              10 Comets                   28.70q  NWI  2 
  3 Carroo, Leonte            10 Tsunami                  29.20q  NWI  1 
  4 James, Jamaal              9 Supersonics              29.60q  NWI  3 
  4 Rowe, Daniel              10 Dragons                  29.60q  NWI  1 
 
Event 21  200 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Goode, Asja               12 Supersonics              26.20   NWI 
  2 Barlow, Brianna           12 Supersonics              27.20   NWI 
  3 Davila, Quameeka          12 Supersonics              27.80   NWI 
  4 Ridley, Alexandra         12 Franklin                 27.90   NWI 
 
Event 21  200 Meter Dash Midget Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Goode, Asja               12 Supersonics              25.90q  NWI  3 
  2 Barlow, Brianna           12 Supersonics              26.60q  NWI  3 
  3 Allen, Amber              12 Paterson Gazelle         27.80q  NWI  3 
  3 Ridley, Alexandra         12 Franklin                 27.80q  NWI  2 
 
Event 22  200 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Brister, Jihad            12 Unattached               27.90   NWI 
  2 Gardner, Angelo           11 Franklin                 28.00   NWI 
  3 Brown, Javon              12 Paterson Gazelle         28.10   NWI 
  4 Gray, Tarique             12 Unattached               28.60   NWI 
 
Event 22  200 Meter Dash Midget Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Brister, Jihad            12 Unattached               27.50q  NWI  3 
  2 Gardner, Angelo           11 Franklin                 28.20q  NWI  2 
  3 Brown, Javon              12 Paterson Gazelle         28.40q  NWI  2 
  3 Gray, Tarique             12 Unattached               28.40q  NWI  3 
 
Event 23  200 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Ogechi, Nwaneri           14 Comets                   25.30   NWI 
  2 Wilson, Cherie            14 Willis                   26.20   NWI 
  3 Sharper, Samantha         14 Willis                   26.50   NWI 
  4 Kacsman, Meagham          14 Wall Township            27.40   NWI 
 
Event 23  200 Meter Dash Youth Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Ogechi, Nwaneri           14 Comets                   25.00q  NWI  3 
  2 Wilson, Cherie            14 Willis                   25.80q  NWI  3 
  3 Sharper, Samantha         14 Willis                   26.40q  NWI  2 
  4 King, Chantel             13 Comets                   27.00q  NWI  1 
 
Event 24  200 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Sam, Johnathan            14 Jettas                   24.00   NWI 
  2 Fitzgerald, Bryant        13 Supersonics              24.50   NWI 
  3 Walker, Trevor            14 Unattached               25.40   NWI 
  4 Battle, Justin            14 Franklin                 25.50   NWI 
 
Event 24  200 Meter Dash Youth Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Sam, Johnathan            14 Jettas                   23.70q  NWI  2 
  2 Fitzgerald, Bryant        13 Supersonics              24.10q  NWI  3 
  3 Walker, Trevor            14 Unattached               24.60q  NWI  1 
  4 Schnarr, Sean             14 Franklin                 24.70q  NWI  3 
 
Event 25  200 Meter Dash Intermediate Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Oconnor, Symone           15 Supersonics              26.30   NWI 
  2 West, Ayanna              16 Supersonics              27.10   NWI 
  3 Thompson, Ahley           15 Willis                   27.20   NWI 
  4 Royster, Claudia          15 Comets                   27.50   NWI 
 
Event 25  200 Meter Dash Intermediate Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Oconnor, Symone           15 Supersonics              25.30q  NWI  2 
  2 Royster, Claudia          15 Comets                   26.30q  NWI  1 
  3 West, Ayanna              16 Supersonics              26.50q  NWI  1 
  3 Thompson, Ahley           15 Willis                   26.50q  NWI  1 
 
Event 26  200 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Demko, Michael            16 Central Jers             23.00   NWI 
  2 Howard, Kenneth           16 Tsunami                  23.50   NWI 
  3 Macias, Christopher       16 Unattached               23.60   NWI 
  4 Thomas, Ricardo           16 Willis                   25.40   NWI 
 
Event 26  200 Meter Dash Intermediate Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Demko, Michael            16 Central Jers             22.90q  NWI  2 
  2 Livingstone, Patrick      15 Tsunami                  23.20q  NWI  1 
  3 Howard, Kenneth           16 Tsunami                  23.90q  NWI  2 
  4 Perry, Matthew            15 Willis                   25.20q  NWI  1 
 
Event 27  200 Meter Dash Young Women
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 Hohn, Brittany            18 Supersonics              26.90q  NWI 
  2 Persanick, Michelle       17 Supersonics              30.50q  NWI 
 
Event 28  200 Meter Dash Young Men
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
  1 Thompson, Kevin           18 Unattached               21.70q  NWI  2 
  2 Garvin, Micheal Ray       18 Jettas                   21.80q  NWI  2 
  3 Parillo, Anthony          17 Unattached               22.70q  NWI  2 
  4 Bellamy, Donny            19 Comets                   22.90q  NWI  1 
 
Event 29  200 Meter Hurdles Youth Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
  1 Sharper, Samantha         14 Willis                   28.60q  NWI  1 
  2 Wise, Donae               13 Supersonics              30.10q  NWI  1 
  3 Rodriquez, Stephanie      14 South Brunswick          30.40q  NWI  2 
  4 King, Alicia              13 Dragons                  31.10q  NWI  2 
 
Event 30  200 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
  1 White, Timothy            14 NJ Striders              28.60q  NWI 
  2 Mc Dermott, Michael       14 Unattached               30.00q  NWI 
  3 Melton, Matthew           13 Wall Township            31.30q  NWI 
  4 Cobb, Brandon             14 NJ Striders              32.20q  NWI 
 
Event 31  400 Meter Dash Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Wilson, Ajee              10 Jersey Shore           1:07.60  
  2 Sanders, Daisha           10 Jettas                 1:11.70  
  3 Snell, Deja                9 Comets                 1:12.70  
  4 Allen, Shy Asia           10 Comets                 1:12.90  
 
Event 31  400 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Wilson, Ajee              10 Jersey Shore           1:10.10q  3 
  2 Snell, Deja                9 Comets                 1:14.20q  2 
  3 Logan - Brown, Tiffany    10 Willis                 1:14.60q  2 
  4 Sanders, Daisha           10 Jettas                 1:15.50q  1 
 
Event 32  400 Meter Dash Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Glass, Najee              10 Comets                 1:03.60  
  2 Reaves, Aaron             10 Jersey City            1:07.10  
  3 Faulcon, Sirre            10 River Runners          1:07.40  
  4 James, Jamaal              9 Supersonics            1:08.80  
 
Event 32  400 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 James, Jamaal              9 Supersonics            1:06.50q  1 
  2 Glass, Najee              10 Comets                 1:07.10q  3 
  3 Reaves, Aaron             10 Jersey City            1:07.50q  1 
  4 Faulcon, Sirre            10 River Runners          1:08.00q  2 
 
Event 33  400 Meter Dash Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Goode, Asja               12 Supersonics              58.70  
  2 Gillon, Tylia             12 Supersonics            1:03.40  
  3 Johnson, Jade             11 Comets                 1:05.20  
  4 Allen, Amber              12 Paterson Gazelle       1:05.90  
 
Event 33  400 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Goode, Asja               12 Supersonics              59.30q  2 
  2 Gillon, Tylia             12 Supersonics            1:04.80q  1 
  3 Allen, Amber              12 Paterson Gazelle       1:06.90q  1 
  4 Johnson, Jade             11 Comets                 1:07.50q  2 
 
Event 34  400 Meter Dash Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Phillips, Shakim          12 Paterson Gazelle       1:01.00  
  2 Murray, Wali              12 Dragons                1:01.20  
  3 Williams, Tahjere         12 Supersonics            1:01.50  
  4 Brown, Javon              12 Paterson Gazelle       1:02.50  
 
Event 34  400 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Phillips, Shakim          12 Paterson Gazelle       1:04.20q  2 
  2 Williams, Tahjere         12 Supersonics            1:04.40q  1 
  3 Brister, Jihad            12 Unattached             1:04.50q  1 
  4 Murray, Wali              12 Dragons                1:05.00q  3 
 
Event 35  400 Meter Dash Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Binns, Nicole             14 Transy East            1:00.10  
  2 Wilson, Cherie            14 Willis                 1:00.70  
  3 Rodriquez, Stephanie      14 South Brunswick        1:01.00  
  4 Wise, Donae               13 Supersonics            1:01.30  
 
Event 35  400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Wilson, Cherie            14 Willis                 1:01.30q  3 
  2 Binns, Nicole             14 Transy East            1:01.40q  2 
  3 Rodriquez, Stephanie      14 South Brunswick        1:01.70q  2 
  4 Wise, Donae               13 Supersonics            1:02.50q  1 
 
Event 36  400 Meter Dash Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Sam, Johnathan            14 Jettas                   53.30  
  2 Fitzgerald, Bryant        13 Supersonics              54.70  
  3 Darden, Toddrick          13 Supersonics              55.70  
  4 Walker, Trevor            14 Unattached               56.70  
 
Event 36  400 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Sam, Johnathan            14 Jettas                   54.90q  2 
  2 Fitzgerald, Bryant        13 Supersonics              56.20q  1 
  3 Darden, Toddrick          13 Supersonics              56.60q  1 
  4 Walker, Trevor            14 Unattached               57.40q  2 
 
Event 37  400 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Oconnor, Symone           15 Supersonics              58.60  
  2 Pile, Nailah              15 Supersonics              59.70  
  3 Thompson, Ahley           15 Willis                 1:00.40  
  4 West, Ayanna              16 Supersonics            1:01.20  
 
Event 37  400 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Oconnor, Symone           15 Supersonics              59.40q  2 
  2 Thompson, Ahley           15 Willis                 1:01.20q  1 
  3 Pile, Nailah              15 Supersonics            1:01.60q  2 
  4 Newby, Ashley             15 Comets                 1:02.50q  1 
 
Event 38  400 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Macias, Christopher       16 Unattached               52.10  
  2 McGriff, Robert           16 Willis                   52.70  
  3 Thomas, Ricardo           16 Willis                   55.90  
  4 Jordan, Ray               16 Willis                   56.30  
 
Event 38  400 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Macias, Christopher       16 Unattached               52.00q  2 
  2 McGriff, Robert           16 Willis                   52.80q  2 
  3 Thomas, Ricardo           16 Willis                   55.40q  1 
  4 Jordan, Ray               16 Willis                   56.10q  1 
 
Event 40  400 Meter Dash Young Men
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
  1 Parillo, Anthony          17 Unattached               50.70q 
  2 Mallory, Ryan             17 Supersonics              51.00q 
  3 Perry, Kyle               18 Quicksilver              51.50q 
  4 Tyson, Duke               17 Quicksilver              51.80q 
 
Event 41  400 Meter Hurdles Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Meylor, Shaquandan        16 Willis                 1:04.70  
  2 Oconnor, Symone           15 Supersonics            1:06.00  
  3 Sharper, Janee            16 Willis                 1:08.10  
  4 Newby, Ashley             15 Comets                 1:10.40  
 
Event 42  400 Meter Hurdles Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Watson, Errol             16 Tsunami                  56.70  
  2 Del Piano, Justin         16 South Brunswick        1:04.90  
 
Event 43  400 Meter Hurdles Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hubbard, Chavonne         18 Supersonics            1:04.70  
 
Event 44  400 Meter Hurdles Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mc Manus, John            17 Unattached               59.40  
 
Event 45  800 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Ajee              10 Jersey Shore           2:35.60  
  2 Traub, Kristen            10 NJ Striders            2:44.70  
  3 Harris, Shayla             9 Comets                 3:01.60  
  4 Jarrett, Ericka            9 Transy East            3:05.30  
 
Event 46  800 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Littig, Andres            10 Myaa                   2:35.90  
  2 Silas, John               10 Tsunami                2:39.20  
  3 Knapp, Jordan              9 Unattached             2:40.60  
  4 Emmons, Tyquan             9 Supersonics            2:41.70  
 
Event 47  800 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Amaral, Joelle            11 Transy East            2:35.30  
  2 Simoes, Ines              11 Benefica               2:40.20  
  3 Donahue, Nicole           12 Wall Township          2:40.80  
  4 Kelly, Vionno             11 Transy East            2:52.20  
 
Event 48  800 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bednarsky, Andrew         12 Green Streakers        2:25.20  
  2 Fisher, Steven            12 Green Streakers        2:26.30  
  3 Corbin, Salim             12 Transy East            2:27.90  
  4 Jenerson, Davian          12 Dragons                2:30.70  
 
Event 49  800 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walsh, Marie              14 Unattached             2:25.30  
  2 Graham, Monique           13 Transy East            2:26.40  
  3 Adullah, Amira            14 Willis                 2:29.20  
  4 Beason, Quiona            14 Transy East            2:30.20  
 
Event 50  800 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 White, Sadiki             13 Supersonics            2:11.10  
  2 Lewis, Steven             14 South Brunswick        2:19.60  
  3 Price, Hamadi             14 Green Streakers        2:21.10  
  4 Einbinder, Joshua         14 Westfield              2:22.00  
 
Event 51  800 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Jahlisa            16 Tsunami                2:24.00  
  2 Hessenkemper, Amber       15 Wall Township          2:38.00  
  3 Presley, Alicia           16 Supersonics            2:40.00  
  4 Russell, Tonya            16 Willis                 2:49.00  
 
Event 52  800 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Apwah, Jason              15 Green Streakers        2:01.40  
  2 Weaver, Scott             16 Willis                 2:06.60  
  3 Felice, Timothy           16 Central Jers           2:09.80  
  4 Newborn, Kai              16 Comets                 2:11.30  
 
Event 53  800 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hubbard, Chavonne         18 Supersonics            2:26.10  
  2 Gerbino, Cari Anne        19 Green Streakers        3:08.00  
 
Event 54  800 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mallory, Ryan             17 Supersonics            2:06.90  
  2 Perry, Kyle               18 Quicksilver            2:07.60  
 
Event 55  1500 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Traub, Kristen            10 NJ Striders            5:25.50  
  2 Del Piano, Cayla          10 South Brunswick        5:34.00  
  3 Harris, Shayla             9 Comets                 6:06.20  
  4 Corbin, Ivey               9 Transy East            6:07.50  
 
Event 56  1500 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Littig, Andres            10 Myaa                   5:27.66  
  2 Emmons, Tyquan             9 Supersonics            5:33.00  
  3 Eady, Gregory              9 Jersey City            5:39.00  
  4 Silas, John               10 Tsunami                5:43.68  
 
Event 57  1500 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Amaral, Joelle            11 Transy East            5:03.20  
  2 Simoes, Ines              11 Benefica               5:11.10  
  3 Cordeiro, Nicole          12 Benefica               5:13.10  
  4 Molke, Jennifer           11 Transy East            5:13.80  
 
Event 58  1500 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bednarsky, Andrew         12 Green Streakers        4:48.70  
  2 Fisher, Steven            12 Green Streakers        4:55.40  
  3 Corbin, Salim             12 Transy East            5:04.60  
  4 Andrews, Anthony          11 Transy East            5:11.50  
 
Event 59  1500 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walsh, Marie              14 Unattached             4:54.10  
  2 Neutts, Ariann            14 Unattached             5:00.80  
  3 Graham, Monique           13 Transy East            5:03.30  
  4 Cromatie, Ashley          14 Transy East            5:08.00  
 
Event 60  1500 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hamami, Abrahim           13 Unattached             4:42.50  
  2 Molke, Robert             13 Transy East            4:46.80  
  3 Melton, Matthew           13 Wall Township          4:48.70  
  4 Leckie, James             14 Unattached             4:48.90  
 
Event 61  1500 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Jahlisa            16 Tsunami                5:01.20  
  2 Hessenkemper, Amber       15 Wall Township          5:32.40  
  3 Russell, Tonya            16 Willis                 5:56.30  
  4 Patterson, Nora           15 Myaa                   6:18.00  
 
Event 62  1500 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Apwah, Jason              15 Green Streakers        4:13.50  
  2 Weaver, Scott             16 Willis                 4:31.00  
  3 Newborn, Kai              16 Comets                 4:34.30  
  4 Salvatore, Tony           15 Wayne Valley           4:40.40  
 
Event 63  1500 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Galvin, Kim               17 Unattached             5:11.10  
  2 Fabian, Lordes            17 Paterson Gazelle       5:15.90  
  3 Gerbino, Cari Anne        19 Green Streakers        6:03.50  
 
Event 64  1500 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walsh, Thomas             17 Unattached             4:09.50  
 
Event 65  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Du Bois, Samantha         10 NJ Striders            9:31.70  
  2 Calandrillo, Bart          9 NJ Striders           10:43.20  
  3 Davy, Shanice             10 NJ Striders           11:34.50  
 
Event 66  1500 Meter Race Walk Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Novello, Ronald            9 NJ Striders           11:04.20  
 
Event 67  1500 Meter Race Walk Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pacilio, Sunny            12 NJ Striders            9:25.00  
  2 Wrothny, Taryn            11 South Brunswick        9:48.20  
  3 Bollerman, Megan          12 NJ Striders            9:48.50  
  4 Kadirvelu, Jayasharee     12 NJ Striders           10:14.00  
 
Event 73  3000 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Molke, Jennifer           11 Transy East           11:13.00  
  2 Simoes, Ines              11 Benefica              11:34.00  
  3 Cordeiro, Nicole          12 Benefica              11:44.80  
  4 Barnes, Taylor            11 Survivors             11:46.90  
 
Event 74  3000 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Corbin, Salim             12 Transy East           10:24.60  
  2 Bednarsky, Andrew         12 Green Streakers       10:34.60  
  3 Fisher, Steven            12 Green Streakers       10:48.30  
  4 Andrews, Anthony          11 Transy East           11:06.50  
 
Event 75  3000 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walsh, Marie              14 Unattached            10:46.70  
  2 Cromatie, Ashley          14 Transy East           11:08.90  
  3 Bertulis, Lindsay         13 Quicksilver           11:22.00  
  4 Donaghy, Erin             14 Unattached            11:37.70  
 
Event 76  3000 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Molke, Robert             13 Transy East           10:19.80  
  2 Fioriao, Nicholas         13 NJ Striders           10:38.60  
  3 Albaugh, Brendon          13 Unattached            10:42.70  
  4 Federico, Michael         13 Lakeland              10:44.40  
 
Event 78  3000 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Apwah, Jason              15 Green Streakers        9:34.60  
  2 Salvatore, Tony           15 Wayne Valley          10:06.90  
  3 Roman, Scott              16 Monroe                10:17.00  
  4 Williams, Tim             15 Unattached            10:45.00  
 
Event 79  3000 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fabian, Lordes            17 Paterson Gazelle      11:19.70  
  2 Gerbino, Cari Anne        19 Green Streakers       12:54.90  
 
Event 80  3000 Meter Race Walk Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baker, Julie              13 NJ Striders           20:54.50  
  2 Giebel, Megan             14 Willis                23:31.40  
 
Event 81  3000 Meter Race Walk Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ference, Steven           13 NJ Striders           20:53.20  
  2 Garcia, Daniel            14 Tsunami               24:43.80  
 
Event 82  5000 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walsh, Thomas             17 Unattached            16:22.40  
  2 Ayala, Oscar              17 South Brunswick       18:21.50  
 
Event 83  5000 Meter Race Walk Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bonofiglio, Kristina      15 South Brunswick       34:58.30  
 
Event 86  5000 Meter Race Walk Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pollinger, Zachary        18 NJ Striders           22:45.00  
 
Event 87  4x100 Meter Relay Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      1:02.50  
  2 07-Paterson Gazelles T/C  'A'                       1:03.40  
  3 07-Jersey Shore T/C  'A'                            1:03.60  
  4 07-Franklin Track Club  'A'                         1:08.10  
 
Event 88  4x100 Meter Relay Bantam Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Jettas Track Club  'A'                             56.10  
  2 07-Mvp Track Club  'A'                                58.50  
  3 07-Franklin Track Club  'A'                           58.70  
  4 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      1:01.90  
 
Event 89  4x100 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Supersonics Track Club  'A'                        51.50  
  2 07-Franklin Track Club  'A'                           58.20  
  3 07-New Jersey Striders  'A'                         1:00.30  
 
Event 90  4x100 Meter Relay Midget Boys
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                        52.70   2 
  2 07-Mvp Track Club  'A'                                54.50   2 
  3 07-East Orange Pal Dragons T/C  'A'                   54.80   2 
  4 07-Lakeland T/C  'A'                                  56.70   1 
 
Event 91  4x100 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Comets Track Club  'A'                             51.80  
  2 07-Paterson Gazelles T/C  'A'                         54.50  
  3 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                        54.60  
  4 07-Franklin Track Club  'A'                           55.10  
 
Event 92  4x100 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Franklin Track Club  'A'                           48.30  
  2 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                        50.00  
  3 07-New Jersey Striders  'A'                           53.40  
  4 07-Plainfield Tsunami Pal T/C  'A'                    53.70  
 
Event 93  4x100 Meter Relay Intermediate Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                        49.70  
  2 07-Red Bank Minsterial Allianc  'A'                   57.90  
 
Event 95  4x100 Meter Relay Young Women
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Supersonics Track Club  'A'                        48.80  
 
Event 96  4x100 Meter Relay Young Men
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Comets Track Club  'A'                             46.60  
 
Event 97  4x400 Meter Relay Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Comets Track Club  'A'                           5:19.90  
  2 07-Paterson Gazelles T/C  'A'                       5:35.00  
  3 07-Transy East T/C  'A'                             5:45.20  
  4 07-Franklin Track Club  'A'                         6:02.70  
 
Event 98  4x400 Meter Relay Bantam Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Plainfield Tsunami Pal T/C  'A'                  4:35.70  
  2 07-Supersonics Track Club  'A'                      4:48.50  
  3 07-Myaaa T/C  'A'                                   5:12.80  
  4 07-Jersey City Receation Track  'A'                 5:15.40  
 
Event 99  4x400 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Myaaa T/C  'A'                                   4:55.40  
  2 07-Transy East T/C  'A'                             5:11.00  
  3 07-Franklin Track Club  'A'                         5:41.00  
 
Event 100  4x400 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      4:23.30  
  2 07-East Orange Pal Dragons T/C  'A'                 4:30.00  
  3 07-Jettas Track Club  'A'                           4:54.10  
  4 07-Franklin Track Club  'A'                         4:55.60  
 
Event 101  4x400 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Comets Track Club  'A'                           4:13.20  
  2 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      4:14.00  
  3 07-Transy East T/C  'A'                             4:21.30  
  4 07-Paterson Gazelles T/C  'A'                       4:39.50  
 
Event 102  4x400 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Supersonics Track Club  'A'                      3:53.90  
  2 07-Jersey City Receation Track  'A'                 4:33.40  
  3 07-Franklin Track Club  'A'                         4:44.40  
  4 07-Franklin Track Club  'B'                         5:23.60  
 
Event 103  4x400 Meter Relay Intermediate Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      4:06.70  
  2 07-Supersonics Track Club  'A'                      4:11.30  
 
Event 104  4x400 Meter Relay Intermediate Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      3:45.20  
  2 07-Plainfield Tsunami Pal T/C  'A'                  3:52.10  
 
Event 105  4x400 Meter Relay Young Women
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Supersonics Track Club  'A'                      4:13.00  
 
Event 106  4x400 Meter Relay Young Men
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Comets Track Club  'A'                           3:32.30  
  2 07-Quicksilver Track Club  'A'                      3:42.40  
 
Event 107  4x800 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Transy East T/C  'A'                            11:15.60  
  2 07-Westfield YMCA Track Club  'A'                  11:27.00  
  3 07-Myaaa T/C  'A'                                  11:38.70  
  4 07-Franklin Track Club  'A'                        15:06.30  
 
Event 108  4x800 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Franklin Track Club  'A'                        12:30.00  
  2 07-Franklin Track Club  'B'                        13:30.50  
  3 07-Franklin Track Club  'C'                        13:55.00  
 
Event 109  4x800 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Transy East T/C  'A'                            10:18.10  
  2 07-New Jersey Striders  'A'                        11:40.50  
  3 07-Franklin Track Club  'A'                        12:45.30  
 
Event 110  4x800 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Supersonics Track Club  'A'                      9:29.70  
  2 07-Jersey City Receation Track  'A'                10:39.10  
  3 07-Franklin Track Club  'A'                        12:20.00  
 
Event 111  4x800 Meter Relay Intermediate Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Supersonics Track Club  'A'                     10:39.80  
 
Event 115  High Jump Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vanbuskirk, Amanda        10 Wall Township            1.07m  
  2 Del Piano, Cayla          10 South Brunswick          1.02m  
  3 Harris, Keyanna           10 Comets                   0.92m  
 
Event 117  High Jump Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Carpenter, Yakira         11 Supersonics              1.22m  
  2 Dudek, Sarah              12 Myaa                     1.17m  
  3 Donahue, Nicole           12 Wall Township            1.12m  
 
Event 118  High Jump Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fleck, Matthew            12 NJ Striders              1.27m  
  2 Davis, Andre'             11 Jersey Shore             1.22m  
  2 White, Thomas             12 Unattached               1.22m  
  2 Russo, Anthony            12 NJ Striders              1.22m  
 
Event 119  High Jump Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stewart, Bianca           14 Comets                   1.52m  
  2 Buljaski, Natalie         14 Supersonics              1.42m  
  2 Rosenfeld, Lauren         14 NJ Striders              1.42m  
  4 Kearny, Katherine         13 Unattached               1.37m  
  4 Kearney, Katherine        13 NJ Striders              1.37m  
 
Event 120  High Jump Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lease, Sean               14 South Brunswick          1.67m  
  2 Melton, Matthew           13 Wall Township            1.57m  
  3 Soden, Kyle               14 NJ Striders              1.52m  
  4 Newby, Terrence           13 Comets                   1.42m  
 
Event 121  High Jump Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lavin, Adena              15 Comets                   1.51m  
  2 Newby, Ashley             15 Comets                   1.41m  
  3 Brown, Daniel             16 Supersonics              1.36m  
 
Event 122  High Jump Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Lavaugh            16 Tsunami                  1.61m  
 
Event 123  High Jump Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bellamy, Candice          17 Comets                   1.46m  
  2 Gale, Melissa             17 Quicksilver              1.31m  
 
Event 124  High Jump Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Donnie             18 Quicksilver              1.81m  
  2 Ezegozozie, Eze           18 Quicksilver              1.51m  
 
Event 131  Long Jump Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Carlino, Gina             10 NJ Striders           11-08.00   NWI 
  2 Hicks, Sarah               9 NJ Striders           10-11.25   NWI 
  3 Vanbuskirk, Amanda        10 Wall Township         10-09.00   NWI 
  4 Terracino, Allison         9 NJ Striders           10-06.00   NWI 
 
Event 132  Long Jump Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Pitt  II, Jonathan         9 South Brunswick       14-00.00   NWI 
  2 Wis, Mathew               10 Unattached            12-06.00   NWI 
  3 Toney, Terrance            9 River Runners         12-00.00   NWI 
  4 Baker, Isaiah             10 MvP                   11-09.00   NWI 
 
Event 133  Long Jump Midget Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Sheehan, Virginia         12 NJ Striders           14-07.00   NWI 
  2 Salamie, Soraya           12 South Brunswick       13-00.50   NWI 
  3 Dudek, Sarah              12 Myaa                  12-09.00   NWI 
  4 Pantale, Alana            12 NJ Striders           12-07.50   NWI 
 
Event 134  Long Jump Midget Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Webster, Kyle             12 MvP                   15-10.00   NWI 
  2 Taylor, Marsus            12 Franklin              14-10.00   NWI 
  3 Losowyj, Daniel           12 NJ Striders           14-01.00   NWI 
  4 Welsh, Derek              11 Myaa                  13-11.00   NWI 
 
Event 135  Long Jump Youth Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Reo, Bianca               14 Lakeland              15-02.75   NWI 
  2 Reo, Alexandra            13 Lakeland              14-10.75   NWI 
  3 Rodriquez, Stephanie      14 South Brunswick       14-10.00   NWI 
  4 Watson, Falen             14 South Brunswick       13-11.00   NWI 
 
Event 136  Long Jump Youth Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Kuhn, Justin              14 Lakeland              17-05.50   NWI 
  2 Schnarr, Sean             14 Franklin              17-01.50   NWI 
  3 Lewis, Steven             14 South Brunswick       17-01.25   NWI 
  4 Battle, Justin            14 Franklin              16-06.00   NWI 
 
Event 137  Long Jump Intermediate Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Morton, Indira            15 Unattached            16-03.25   NWI 
  2 Ware, Jessica             16 Quicksilver           15-01.00   NWI 
  3 Newby, Ashley             15 Comets                14-06.75   NWI 
  4 Smith, Travia             16 Franklin              14-06.50   NWI 
 
Event 138  Long Jump Intermediate Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jordan, Ray               16 Willis                17-06.00   NWI 
  2 Thomas, Ricardo           16 Willis                16-09.75   NWI 
  3 Thomas, Chad              16 Comets                16-06.50   NWI 
  4 Faust, David              15 Myaa                  15-10.50   NWI 
 
Event 139  Long Jump Young Women
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bellamy, Candice          17 Comets                14-05.75   NWI 
 
Event 140  Long Jump Young Men
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Parillo, Anthony          17 Unattached            21-05.50   NWI 
  2 Andreyko, Franklin        19 Unattached            20-02.75   NWI 
  3 Mallory, Ryan             17 Supersonics           18-07.75   NWI 
  4 Mc Manus, John            17 Unattached            14-04.75   NWI 
 
Event 142  Triple Jump Youth Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Boomhower, Kyle           14 NJ Striders           33-04.00   NWI 
  2 Melton, Matthew           13 Wall Township         33-01.50   NWI 
  3 Kein, Stephen             13 NJ Striders           28-06.00   NWI 
  4 Kocbinsh, Michael         14 NJ Striders           27-09.00   NWI 
 
Event 143  Triple Jump Intermediate Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Smith, Travia             16 Franklin              33-00.00   NWI 
  2 Morton, Indira            15 Unattached            32-02.00   NWI 
  3 Ware, Jessica             16 Quicksilver           31-09.00   NWI 
 
Event 144  Triple Jump Intermediate Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Chad              16 Comets                37-07.50   NWI 
  2 Jordan, Ray               16 Willis                36-03.00   NWI 
  3 Oconnor, Eric             15 Supersonics           30-11.50   NWI 
 
Event 145  Triple Jump Young Women
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Cumberbatch, Collene      17 Supersonics           34-06.75   NWI 
  2 Bellamy, Candice          17 Comets                32-03.00   NWI 
 
Event 146  Triple Jump Young Men
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Boeni, Tim                18 Unattached            43-02.50   NWI 
 
Event 147  Discus Throw Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pantale, Alana            12 NJ Striders             21.50m  
  2 Daniels, Amanda           11 Unattached              20.88m  
  3 Jarvis, Jennifer          11 Lakeland                19.84m  
  4 Muti, Lauren              12 NJ Striders             14.32m  
 
Event 148  Discus Throw Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Matthew           12 Unattached              19.16m  
  2 Verga, Michael            11 Wall Township           18.76m  
  3 Russo, Michael            12 NJ Striders             17.68m  
  4 Russo, Anthony            12 NJ Striders             17.08m  
 
Event 149  Discus Throw Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vargo, Julia              13 Wall Township           18.98m  
  2 Dundas, Jenna             14 Wall Township           16.02m  
  3 Jackson, Dasha            14 Transy East             15.72m  
 
Event 150  Discus Throw Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lease, Sean               14 South Brunswick         41.40m  
  2 Cumberbatch, Josh         14 Supersonics             41.08m  
  3 Pantale, Christopher      14 NJ Striders             40.84m  
  4 Hargenrater, Robert       14 NJ Striders             28.00m  
 
Event 151  Discus Throw Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daniels, Samamtha         15 Unattached              31.72m  
  2 Long, Tiona               16 Supersonics             31.36m  
  3 Napoli, Brittany          16 Howell Pal              27.92m  
  4 Misko, Rebecca            15 Unattached              26.24m  
 
Event 152  Discus Throw Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morris, Christopher       15 Supersonics             22.52m  
 
Event 153  Discus Throw Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Galarza, Sylvia           19 Quicksilver             38.40m  
  2 Marks, Jacqueline         17 Unattached              30.50m  
 
Event 155  Javelin Throw Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Del Piano, Cayla          10 South Brunswick          71-00  
  2 Jones, Kaitlyn             9 NJ Striders              63-06  
 
Event 156  Javelin Throw Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Maher, Erik                9 Unattached               93-08  
  2 Ruding, Nicholas          10 Wall Township            79-05  
  3 Thomas, Jarred            10 MvP                      55-06  
  4 Jackson, Maurice          10 Supersonics              52-05  
 
Event 157  Javelin Throw Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarvis, Jennifer          11 Lakeland                 95-04  
  2 Banca, Alissa             12 NJ Striders              83-05  
  3 Sims, Ashley              12 NJ Striders              70-08  
  4 Daniels, Amanda           11 Unattached               56-10  
 
Event 158  Javelin Throw Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Farrand, Cole             12 Lakeland                121-05  
  2 Passarelli, Thomas        11 NJ Striders             105-01  
  3 Verga, Michael            11 Wall Township            89-05  
  4 Taylor, Matthew           12 Unattached               89-03  
 
Event 159  Javelin Throw Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rosenfeld, Lauren         14 NJ Striders             20.88m  
  2 Kirsch, Danielle          14 NJ Striders             20.34m  
  3 Vargo, Julia              13 Wall Township           19.64m  
 
Event 160  Javelin Throw Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pantale, Christopher      14 NJ Striders             44.16m  
  2 Lease, Sean               14 South Brunswick         36.82m  
  3 Soden, Kyle               14 NJ Striders             33.60m  
  4 Chritis, Petey            14 NJ Striders             31.44m  
 
Event 161  Javelin Throw Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Misko, Rebecca            15 Unattached              27.98m  
  2 Napoli, Brittany          16 Howell Pal              25.30m  
  3 Dipaolo, Annamarie        15 Howell Pal              23.80m  
  4 Morton, Indira            15 Unattached              19.18m  
 
Event 162  Javelin Throw Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Del Piano, Justin         16 South Brunswick         34.24m  
  2 Chritis, Terry            16 NJ Striders             29.16m  
 
Event 163  Javelin Throw Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Depasquale, Jeannine      17 Quicksilver               3-03  
  2 Velardi, Stephanie        17 Unattached                2-07  
 
Event 164  Javelin Throw Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Scarpa, Craig             19 Quicksilver             52.54m  
  2 Kealy, Al                 17 Unattached              45.44m  
  3 Galarza, Nestor           17 Quicksilver             42.16m  
 
Event 165  Shot Put Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hogan, Rikeya             10 Jettas                   6.44m  
  2 Mc Koy, Njaire             9 Jettas                   5.17m  
  3 Watson, Simone            10 Jettas                   3.93m  
 
Event 166  Shot Put Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Giles, Elijah             10 Franklin                 6.77m  
  2 Jackson, Maurice          10 Supersonics              6.76m  
  3 Ruding, Nicholas          10 Wall Township            6.74m  
  4 Thomas, Jarred            10 MvP                      6.42m  
 
Event 167  Shot Put Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pantale, Alana            12 NJ Striders             10.21m  
  2 Sims, Ashley              12 NJ Striders              9.70m  
  3 Jarvis, Jennifer          11 Lakeland                 9.02m  
  4 Daniels, Amanda           11 Unattached               8.88m  
 
Event 168  Shot Put Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vena, Nicholas            11 Unattached              10.79m  
  2 A[ken, Kyle               12 Lakeland                10.35m  
  3 Farrand, Cole             12 Lakeland                10.20m  
  4 Bigsby, Bill              12 MvP                     10.10m  
 
Event 169  Shot Put Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schmitt, Andreas          13 Unattached              10.58m  
  2 Jankowski, Ariel          14 NJ Striders             10.29m  
  3 Jackson, Dasha            14 Transy East              8.95m  
  4 Vargo, Julia              13 Wall Township            8.07m  
 
Event 170  Shot Put Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cumberbatch, Josh         14 Supersonics             14.07m  
  2 Pantale, Christopher      14 NJ Striders             13.32m  
  3 Lease, Sean               14 South Brunswick         11.96m  
  4 Theuerer, Benjamin        14 Unattached              11.58m  
 
Event 171  Shot Put Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Long, Tiona               16 Supersonics             11.25m  
  2 Daniels, Samamtha         15 Unattached              10.61m  
  3 Hunt, Sheena              16 Quicksilver              9.89m  
  4 Misko, Rebecca            15 Unattached               9.02m  
 
Event 172  Shot Put Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Farrior, Derrick          15 Jersey City              9.92m  
  2 Morris, Christopher       15 Supersonics              9.67m  
 
Event 173  Shot Put Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Galarza, Sylvia           19 Quicksilver             12.46m  
  2 Velardi, Stephanie        17 Unattached              11.62m  
 
Event 189  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Blake, Brittaney           8 NJ Striders              15.50   NWI 
  2 Morton, Brenisha           8 Paterson Gazelle         15.90   NWI 
  3 Perry, Chanelle            8 Willis                   16.30   NWI 
  4 Coleman, Imani             8 Comets                   16.90   NWI 
 
Event 189  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Morton, Brenisha           8 Paterson Gazelle         15.70q  NWI  2 
  2 Blake, Brittaney           8 NJ Striders              15.90q  NWI  2 
  3 Perry, Chanelle            8 Willis                   16.30q  NWI  1 
  3 Hassan, Nikya              8 Tsunami                  16.30q  NWI  2 
 
Event 190  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Blake, Brittaney           8 NJ Striders              33.60   NWI 
  2 Morton, Brenisha           8 Paterson Gazelle         34.00   NWI 
  3 Dupiche, Nia               8 Franklin                 34.80   NWI 
  4 Perry, Chanelle            8 Willis                   35.00   NWI 
 
Event 190  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Morton, Brenisha           8 Paterson Gazelle         31.80q  NWI  3 
  2 Blake, Brittaney           8 NJ Striders              32.40q  NWI  2 
  3 Dupiche, Nia               8 Franklin                 33.90q  NWI  1 
  4 Coleman, Imani             8 Comets                   34.30q  NWI  2 
 
Event 191  400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Morton, Brenisha           8 Paterson Gazelle       1:15.30   1 
  2 Coleman, Imani             8 Comets                 1:20.60   2 
  3 Ortiz, Rayna               7 Jettas                 1:23.20   2 
  4 Moye, Cyrstal              8 NJ Striders            1:30.20   2 
 
Event 192  800 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lawrence, Crystal          8 Transy East            3:01.90  
  2 McGregor, Ianma            8 Transy East            3:20.40  
  3 Garcia, Vanessa            8 NJ Striders            3:31.60  
 
Event 193  1500 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lawrence, Crystal          8 Transy East            6:00.70  
  2 McGregor, Ianma            8 Transy East            6:27.30  
  3 Brinkley, Lavonte          7 Survivors              6:36.10  
  4 Garcia, Vanessa            8 NJ Striders            6:56.00  
 
Event 194  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      1:08.60  
  2 07-Newark Survivors T/C  'A'                        1:10.60  
  3 07-Jettas Track Club  'A'                           1:13.90  
  4 07-Comets Track Club  'A'                           1:15.30  
 
Event 195  4x400 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Jettas Track Club  'A'                           5:59.60  
  2 07-Transy East T/C  'A'                             6:16.70  
  3 07-Newark Survivors T/C  'A'                        6:20.20  
  4 07-Comets Track Club  'A'                           6:20.60  
 
Event 196  1500 Meter Race Walk Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Romanello, Keira           8 NJ Striders           11:44.90  
  2 Demda, Dewn                8 NJ Striders           12:17.50  
 
Event 197  Long Jump Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Wisse, Shaye               8 NJ Striders           11-02.00   NWI 
  2 Irwin, Patricia            7 NJ Striders            8-04.25   NWI 
  3 Hsiling, Tiffany           8 NJ Striders            8-03.00   NWI 
  4 Carpenter, Lindsay         8 NJ Striders            8-01.00   NWI 
 
Event 198  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Mitchell, Semei            8 Unattached               16.00   NWI 
  2 Ray, Juwan                 8 Willis                   16.10   NWI 
  3 Dyer, Asante               8 Paterson Gazelle         16.40   NWI 
  4 Bullard, Reginald          8 Survivors                16.50   NWI 
 
Event 198  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Mitchell, Semei            8 Unattached               15.60q  NWI  2 
  2 Ray, Juwan                 8 Willis                   15.80q  NWI  3 
  2 Bullard, Reginald          8 Survivors                15.80q  NWI  1 
  2 Winbush, Brandon           8 Jettas                   15.80q  NWI  3 
 
Event 199  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Owens, Jermaine            8 Willis                   31.80   NWI 
  2 Mitchell, Semei            8 Unattached               32.40   NWI 
  2 Wilson, Lackery            8 Jersey Shore             32.40   NWI 
  4 Dyer, Asante               8 Paterson Gazelle         32.50   NWI 
 
Event 199  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Mitchell, Semei            8 Unattached               31.80q  NWI  3 
  2 Dyer, Asante               8 Paterson Gazelle         31.90q  NWI  3 
  3 Owens, Jermaine            8 Willis                   32.40q  NWI  2 
  4 Ray, Juwan                 8 Willis                   32.70q  NWI  1 
 
Event 200  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bullard, Reginald          8 Survivors              1:17.40  
  2 Buf-Henderson, Lamar       8 Tsunami                1:21.80  
  3 Pittman, Javon             8 Franklin               1:23.00  
  4 Wilson, Lackery            8 Jersey Shore           1:27.40  
 
Event 201  800 Meter Run Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Foman, Jahmir              8 Supersonics            2:53.90  
  2 Aiken, Bryce               8 Lakeland               2:59.70  
  3 Lawrence, Da' Quan         7 Transy East            3:20.70  
  4 Gulati, Rat                7 NJ Striders            3:31.80  
 
Event 202  1500 Meter Run Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Foman, Jahmir              8 Supersonics            5:57.60  
  2 Marques, Brandon           6 Unattached             6:19.30  
  3 Whitmore, Max              8 NJ Striders            6:27.60  
  4 Walsh, John                8 Unattached             6:29.50  
 
Event 203  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07- Willis Camden Pal T/C  'A'                      1:07.40  
  2 07-Paterson Gazelles T/C  'A'                       1:08.10  
  3 07-Jettas Track Club  'A'                           1:08.50  
  4 07-Quicksilver Track Club  'A'                      1:22.40  
 
Event 204  4x400 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 07-Jettas Track Club  'A'                           5:45.70  
  2 07-Jettas Track Club  'B'                           6:09.00  
 
Event 206  Long Jump Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Rankin, Mykelti            8 Quicksilver           10-05.00   NWI 
  2 Aiken, Bryce               8 Lakeland              10-04.00   NWI 
  2 Lebron, David              8 NJ Striders           10-04.00   NWI 
  4 Bullard, Reginald          8 Survivors             10-00.25   NWI