Licensed to USATF New Jersey Championship Meet
                                       HY-TEK's Meet Manager 11/5/2012 04:06 PM
                        Deer Path Park, Flemington, NJ                         
                                    Results                                    
 
Event 1  2000 Meter Run CC Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Perez, Ariana             04 Unattached             8:57.55  
  2 Nyinah, Maameyaa          04 Elite Runner           9:49.97  
  3 Torchia, Kampbell         04 Unattached             9:53.12  
  4 Augustine, Ava            04 Lakeland Jr           10:14.09  
  5 Vives, Grace              04 Lakeland Jr           10:24.58  
  6 Bishop, Alexandra         04 Lakeland Jr           10:43.58  
  7 Kraft, Emelia             04 Crimson Knig          10:44.06  
  8 Torchia, Kassidy          06 Unattached            10:53.91  
  9 Weber, Carissa            04 New Jersey S          10:54.85  
 10 Francis, Annika           05 Lakeland Jr           11:02.42  
 11 StJacques, Sydney         05 Lakeland Jr           11:24.90  
 12 Schwear, Brittany         04 Crimson Knig          11:26.72  
 13 DiBenedetto, Santina      04 Lakeland Jr           11:46.23  
 14 House, Samantha           04 Lakeland Jr           11:48.56  
 15 House, Marisa             06 Lakeland Jr           12:11.30  
 16 Campiglia, Isabella       04 Lakeland Jr           12:18.26  
 17 McDole, Erin              05 Unattached            12:28.44  
 18 IrwinParra, Gabriella     04 Crimson Knig          14:09.56  
 19 Mazzara, Eva              05 Crimson Knig          14:11.10  
 20 Kiszka, Gianna            05 Crimson Knig          17:57.77  
 
Event 2  2000 Meter Run CC Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Dalgetty, Joshua          04 Elite Runner           8:34.44  
  2 Timoney, Gavin            04 Lakeland Jr            8:53.81  
  3 Shetzline, Thomas         04 Lakeland Jr            9:01.24  
  4 Herraiz, Connor           04 Lakeland Jr            9:03.25  
  5 Kus, Gavin                04 Crimson Knig           9:11.90  
  6 Brennan, Mark             04 Lakeland Jr            9:18.60  
  7 Brown, Jamir              06 Jersey Heat            9:19.62  
  8 Tretter, Benjamin         04 Westfield Ar           9:29.08  
  9 Barny, Ethan              04 Lakeland Jr            9:36.76  
 10 Lucey, Dennis             04 Lakeland Jr            9:38.53  
 11 Lundberg, Steven          04 Crimson Knig           9:41.87  
 12 Sement, Eren              06 Lakeland Jr            9:46.24  
 13 Coke, Bryent              05 Transy East            9:58.86  
 14 McCabe, Andrew            04 Lakeland Jr            9:59.47  
 15 Colon, Noah               04 St Francis A          10:15.10  
 16 Fowler, Colin             04 Lakeland Jr           10:19.26  
 17 Pinheiro, Alejandro       07 Unattached            10:19.68  
 18 Gough, Mason              05 Lakeland Jr           10:27.63  
 19 Oshokie, Iskenegebe       05 Quicksilver           10:29.31  
 20 Lynch, Andrew             04 Unattached            10:34.85  
 21 Cianfrocca, Jeffrey       04 Lakeland Jr           10:39.33  
 22 Feliks, Christopher       04 Crimson Knig          11:11.63  
 23 Lanahan, Daniel           05 Lakeland Jr           11:13.94  
 24 Colon, Alex               06 Unattached            11:42.33  
 25 Watson, Micai             04 Roselle Rams          11:50.37  
 26 DeChiaro, Kurt            05 Lakeland Jr           11:52.19  
 27 Daly, Connor              05 Lakeland Jr           12:12.11  
 
Event 3  3k Run CC Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Finley, Meredith          02 Lakeland Jr           12:11.20  
  2 Habib, Jamie              03 Lakeland Jr           12:30.47  
  3 Quainoo, Felicia          02 Elite Runner          12:35.58  
  4 Houston, Amanda           02 Lakeland Jr           12:40.22  
  5 Timoney, Shannon          02 Lakeland Jr           12:58.42  
  6 Kehler, Samantha          02 Unattached            13:16.40  
  7 Antonius, Lucie           03 Lakeland Jr           13:23.06  
  8 Lounsbury, Allison        03 New Jersey S          13:31.72  
  9 Renshaw, Corinne          03 Lakeland Jr           13:39.84  
 10 Montalvo, Elena           03 Crimson Knig          13:43.35  
 11 Bradley, Grace            03 Lakeland Jr           13:49.51  
 12 Hanifin, Sarah            03 Lakeland Jr           13:51.89  
 13 Hoover, Eliza             03 New Jersey S          13:53.29  
 14 Torchia, Kase             03 Unattached            13:57.47  
 15 Nash, Nicole              03 Lakeland Jr           13:58.24  
 16 Curry, Ava                03 Lakeland Jr           14:14.65  
 17 Schwear, Brianna          02 Crimson Knig          14:21.53  
 18 Raslowsky, Rachel         02 St Francis A          14:26.30  
 19 Colavita, Allegra         02 Lakeland Jr           14:29.42  
 20 White, Rebecca            02 Elite Runner          14:30.19  
 21 Schneider, Kathryn        02 Lakeland Jr           14:42.66  
 22 Bryant, Tamiya            03 Quicksilver           14:45.80  
 23 McGregorCorson, Margaret  03 Lakeland Jr           14:47.88  
 24 Watson, Michelle          02 Roselle Rams          15:08.57  
 25 Feldman, Lauren           03 Lakeland Jr           15:23.48  
 26 Picard, Erin              03 Crimson Knig          15:30.01  
 27 Keller, Lael              03 Lakeland Jr           15:38.69  
 28 DeFilippo, Olivia         03 Mtc Rebels            15:48.15  
 29 Bush, Ashley              02 Lakeland Jr           16:04.48  
 30 Raghavan, Ananya          02 Lakeland Jr           16:12.60  
 31 Santos, Nicole            02 Unattached            16:24.94  
 32 Brusco, Julia             02 Unattached            16:33.78  
 33 Lichtenberger, Meghan     03 New Jersey S          17:00.11  
 34 Jimenez, Jessica          03 Roselle Rams          17:24.63  
 35 Bethel, Milani            02 St Francis A          17:43.28  
 36 Valendo, Kaitlyn          02 Crimson Knig          18:03.43  
 37 Patel, Aryaa              02 St Francis A          18:46.02  
 38 Muller, Ceci              03 Lakeland Jr           19:03.32  
 
Event 4  3k Run CC Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Lusskin, Luke             02 Lakeland Jr           11:42.40  
  2 Plummer, Myles            03 Unity Expres          11:43.95  
  3 Klanke, Edwin             02 Unattached            11:52.11  
  4 Richards, Gavin           02 Hunterdon Li          12:02.38  
  5 Hendrickson, Brian        02 Lakeland Jr           12:08.42  
  6 Kus, Nolan                02 Crimson Knig          12:24.53  
  7 Hermann, Jack             02 Hunterdon Li          12:28.67  
  8 Zosche, Reece             02 Lakeland Jr           12:32.37  
  9 Yombor, Jake              03 Lakeland Jr           12:41.26  
 10 Javier, Isaac             02 Lakeland Jr           12:43.98  
 11 Lanahan, Timothy          02 Lakeland Jr           12:46.86  
 12 Hammond, Blaine           02 Lakeland Jr           12:50.16  
 13 Menke, Henry              02 Lakeland Jr           12:50.95  
 14 Murata, Max               02 Lakeland Jr           12:54.20  
 15 Barna, Jackson            03 Lakeland Jr           12:54.91  
 16 Carney, Thomas            03 Lakeland Jr           12:58.53  
 17 Schmall, Matthew          02 Lakeland Jr           13:02.04  
 18 Kraft, Evan               02 Crimson Knig          13:03.32  
 19 Rao, Ronit                02 Westfield Ar          13:04.25  
 20 Zeolla, James             02 Lakeland Jr           13:05.25  
 21 Schulz, Thomas            03 Lakeland Jr           13:07.19  
 22 Donovan, Evan             02 Lakeland Jr           13:12.19  
 23 Barnabic, Taylor          02 Unattached            13:17.27  
 24 Berkeland, Andrew         02 Lakeland Jr           13:32.89  
 25 Hughes, Sebastien         02 Lakeland Jr           13:50.47  
 26 Givelber, Jonathan        02 Plainfield T          13:57.79  
 27 Brown, Issaiah            03 Unattached            14:05.02  
 28 McGlynn, William          03 Westfield Ar          14:09.10  
 29 Kade, Thomas              03 Lakeland Jr           14:09.46  
 30 McCabe, Aidan             02 Lakeland Jr           14:12.90  
 31 Collins, Dennis           02 Lakeland Jr           14:13.20  
 32 Dolan, Jacob              02 Lakeland Jr           14:15.22  
 33 Gallagher, Colin          02 Lakeland Jr           14:26.02  
 34 Zacieracha, Zachary       02 Westfield Ar          14:29.26  
 35 Viscido, Brian            02 Westfield Ar          14:32.37  
 36 Vespucci, Ryan            02 Lakeland Jr           14:57.05  
 37 Pinheiro, Daniel          03 Unattached            15:00.58  
 38 Spergel, Benjamin         03 Westfield Ar          15:01.54  
 39 Jimenez, Michael          03 Roselle Rams          15:10.07  
 40 McCarthy, Michael         03 Lakeland Jr           15:14.31  
 41 StJacques, Evan           02 Lakeland Jr           15:20.42  
 42 Catrambone, Micheal       03 Lakeland Jr           15:20.86  
 43 Berry, Jackson            03 Unattached            16:15.37  
 44 VanDenHende, Carter       03 Lakeland Jr           17:20.37  
 45 Palin, Kevin              03 Roselle Rams          17:57.39  
 46 DeChiaro, Nicholas        03 Lakeland Jr           17:57.87  
 47 Coar, Peter               02 St Francis A          18:45.18  
 48 Mundy, Patrick            02 Lakeland Jr           18:48.33  
 49 Smith, John               03 Lakeland Jr           18:59.49  
 50 Ruiz, Brian               02 Crimson Knig          21:16.48  
 
Event 5  3k Run CC Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Tiboni, Hope              00 Lakeland Jr           11:14.56  
  2 Lufrano, Jerika           00 New Jersey S          11:30.31  
  3 Loveys, Abby              01 Lakeland Jr           11:42.00  
  4 Perez, Gizette            01 Unattached            11:50.84  
  5 Herraiz, Julia            01 Lakeland Jr           11:55.74  
  6 Rothstein, Julia          00 Unattached            11:57.58  
  7 Spence, Emily             00 New Jersey S          11:59.92  
  8 Rosenthal, Laila          01 Unattached            12:09.00  
  9 Smith, Natalie            01 Unattached            12:14.37  
 10 Hakes, Regan              01 Lakeland Jr           12:23.75  
 11 Kopec, Madelyn            01 Unattached            12:37.43  
 12 Baca, Daysha              00 Manchester T          12:42.77  
 13 Wolmer, Sophia            01 New Jersey S          12:59.34  
 14 Carbonara, Gabrielle      01 Quicksilver           13:05.57  
 15 Lemke, Alison             00 Mtc Rebels            13:09.21  
 16 Grant, Ella               01 Lakeland Jr           13:13.00  
 17 Timoney, Megan            01 Lakeland Jr           13:22.06  
 18 VonderHaar, Lynn          00 Lakeland Jr           13:23.75  
 19 Branco, Samantha          00 Unattached            13:24.40  
 20 Augustine, Sophia         01 Lakeland Jr           13:28.80  
 21 Carney, Christine         00 Lakeland Jr           13:38.61  
 22 Drew, Margaret            00 Lakeland Jr           13:43.33  
 23 Bhargava, Sarah           01 Lakeland Jr           13:43.78  
 24 Joinson, Elli             00 Mtc Rebels            13:50.52  
 25 Talamo, Brenna            00 Hunterdon Li          13:51.19  
 26 Morganti, Dianna          00 New Jersey S          13:53.78  
 27 Plumpton, Charlotte       01 Hunterdon Li          13:58.01  
 28 Foster, Jaime             00 Unattached            14:25.17  
 29 Tadano, Mamie             01 Lakeland Jr           14:34.37  
 30 O'Malley, Meghan          01 Lakeland Jr           14:40.14  
 31 Westra, Clare             01 Hunterdon Li          14:43.86  
 32 Lusskin, Ava              00 Lakeland Jr           14:53.14  
 33 Muller, Betsy             00 Lakeland Jr           15:00.48  
 34 Liu, Katherine            00 Lakeland Jr           15:09.25  
 35 Shin, Grace               01 Lakeland Jr           15:29.72  
 36 Kirkpatrick, Libbie       01 Hunterdon Li          15:58.41  
 37 Raslowsky, Rebecca        00 St Francis A          16:29.40  
 38 DeRidder, Katelyn         01 Hunterdon Li          17:32.20  
 39 Daly, Sarah               01 Lakeland Jr           17:59.76  
 40 McDole, Madeline          01 Unattached            18:23.72  
 
Event 6  3k Run CC Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Pinheiro, Acasio          01 Unattached            10:54.97  
  2 Stanley, Jack             00 Lakeland Jr           11:07.09  
  3 Bastarrika, Kyle          00 Lakeland Jr           11:09.13  
  4 Sement, Kaya              00 Lakeland Jr           11:16.65  
  5 Lundberg, Nicholas        00 Crimson Knig          11:19.15  
  6 Payne, Steven             00 Crimson Knig          11:26.91  
  7 Fowler, Jake              00 Lakeland Jr           11:28.31  
  8 Hammond, Brennan          00 Lakeland Jr           11:42.03  
  9 Costello, Matthew         00 Crimson Knig          11:43.46  
 10 Kreider, Zachary          00 Lakeland Jr           11:45.05  
 11 Bakos, Charles            01 Crimson Knig          11:51.97  
 12 Vives, Harrison           01 Lakeland Jr           11:56.10  
 13 Berry, Eric               00 Unattached            11:57.93  
 14 Sellaro, Raymond          00 Hunterdon Li          12:02.12  
 15 Lindrud, Ryan             01 Lakeland Jr           12:10.54  
 16 Spergel, Zachary          01 Westfield Ar          12:19.08  
 17 Anzano, Kent              00 Unattached            12:21.44  
 18 Tretter, Sebastian        01 Westfield Ar          12:24.87  
 19 Shetzline, Ryan           01 Lakeland Jr           12:26.90  
 20 Morris, Michael           00 Unattached            12:27.98  
 21 Curry, Owen               01 Lakeland Jr           12:36.83  
 22 Blake, Ethan              00 Hunterdon Li          12:39.98  
 23 Hawkins, Will             01 Unattached            12:44.20  
 24 Mitch, Thomas             01 Crimson Knig          12:46.52  
 25 McConnell, Daniel         01 Hunterdon Li          12:51.00  
 26 Lynch, Robert             01 Unattached            12:53.13  
 27 Adams, Benjamin           01 Lakeland Jr           12:56.91  
 28 Kulp, Steffen             01 Lakeland Jr           12:58.86  
 29 Garrity, Trevor           00 Crimson Knig          12:59.52  
 30 Cawley, Matthew           00 Crimson Knig          13:02.10  
 31 Snyder, Ryan              01 Crimson Knig          13:10.92  
 32 Dino, Jacob               00 Lakeland Jr           13:11.20  
 33 Fitzsimons, JamesReid     01 Lakeland Jr           13:11.47  
 34 Ehrhart, Colby            00 Hunterdon Li          13:17.41  
 35 Motovidlak, Zachary       01 Hunterdon Li          13:18.23  
 36 Varga, Daniel             00 Hunterdon Li          13:20.90  
 37 Macintyre, Neil           00 Lakeland Jr           13:34.69  
 38 Constable, Louis          00 Westfield Ar          13:43.56  
 39 Ingrey, Owen              01 Lakeland Jr           13:45.12  
 40 Keller, James             01 Lakeland Jr           13:53.15  
 41 Bishop, Tyler             01 Lakeland Jr           13:57.07  
 42 Gibbons, John             00 Lakeland Jr           14:05.40  
 43 Vollmuth, Matthew         00 Lakeland Jr           14:19.30  
 44 Kear, Ryan                01 Lakeland Jr           14:27.37  
 45 Snover, Jacob             00 Westfield Ar          14:44.65  
 46 DeFilippo, Luke           01 Mtc Rebels            14:47.68  
 47 Bradley, Matthew          00 Lakeland Jr           14:49.63  
 48 Phalen, Conner            00 Lakeland Jr           14:54.46  
 49 English, Bret             01 Crimson Knig          15:04.59  
 50 Lucey, Gregory            01 Lakeland Jr           16:07.47  
 51 Gatto, Thomas             01 Lakeland Jr           17:18.23  
 
Event 7  4k Run CC Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Timoney, Elizabeth        99 Lakeland Jr           15:44.25  
  2 Piccinic, Shelby          99 Crimson Knig          16:00.33  
  3 Jones, Claire             99 Mtc Rebels            16:01.54  
  4 DiMarcello, Anna          99 Hunterdon Li          16:17.82  
  5 McLaughlin, Kelly         99 Hunterdon Li          16:23.89  
  6 Ferreira, Inez            99 Unattached            16:30.36  
  7 Cavender, Nicole          99 Lakeland Jr           16:35.85  
  8 Doring, Rachel            99 Unattached            16:42.78  
  9 Tye, Dominique            99 Lakeland Jr           16:47.22  
 10 Onello, Katie             99 Lakeland Jr           16:49.85  
 11 DeAngelo, Sarah           99 Unattached            16:59.54  
 12 Murray, Jennifer          99 Hunterdon Li          17:15.01  
 13 McCarten, Kelley          99 Hunterdon Li          17:17.92  
 14 Kelley, Erin              98 Hunterdon Li          17:27.52  
 15 Wadley, Gillian           98 Lakeland Jr           17:35.87  
 16 Delidow, Katie            98 Lakeland Jr           17:38.23  
 17 Lufrano, Amelia           99 New Jersey S          17:55.82  
 18 Turi, Isabel              99 Jaguar TC             18:25.45  
 19 Pinheiro, Angela          99 Unattached            18:25.83  
 20 Herraiz, Kristen          98 Lakeland Jr           18:31.63  
 21 Fischer, Clara            99 Hunterdon Li          18:41.54  
 22 Fuhrman, Annie            98 Hunterdon Li          18:50.91  
 23 Oliveira, Nicole          98 Unattached            18:58.58  
 24 Byrne, Lauren             99 Crimson Knig          19:09.85  
 25 Kimble, Violet            99 Crimson Knig          19:23.12  
 26 Kade, Lucy                99 Lakeland Jr           20:13.12  
 27 Shetzline, Lauren         99 Lakeland Jr           20:16.25  
 28 Rybarski, Corrine         99 Lakeland Jr           20:20.18  
 29 Zack, Erica               99 Hunterdon Li          20:46.66  
 30 Kemp, Kathleen            99 Lakeland Jr           21:23.37  
 31 Lucey, Cynthia            98 Lakeland Jr           22:48.01  
 
Event 8  4k Run CC Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Andersen, Felix           99 Lakeland Jr           13:35.69  
  2 Pedersen, Robert          98 Unattached            13:47.46  
  3 DeFeo, Joseph             98 Lakeland Jr           13:51.42  
  4 Raslowsky, Christian      98 St Francis A          13:53.27  
  5 Anzano, Drake             98 Unattached            14:02.55  
  6 Parrado, Brandon          98 St Francis A          14:06.47  
  7 Salinas, Adrian           98 Quicksilver           14:16.44  
  8 Palladino, John           98 Unattached            14:23.60  
  9 Grossman, Matthew         98 Lakeland Jr           14:26.60  
 10 Moini, Ian                99 Unattached            14:36.64  
 11 Johnson, Tahaj            98 Jersey Heat           14:47.93  
 12 Robinson, Jalon           98 Lightning TC          14:50.06  
 13 Robinson, Nahshon         98 Lightning TC          14:50.52  
 14 Carbonara, Zachary        98 Quicksilver           14:52.97  
 15 Ill, Alexander            98 Unattached            14:53.65  
 16 Stevens, Brendan          98 Unattached            14:54.27  
 17 Petit, Mathieu            99 Lakeland Jr           14:55.74  
 18 Dolores, Josue            98 Quicksilver           15:00.71  
 19 Hiller, Jacob             99 Unattached            15:07.22  
 20 Carlson, Ryan             98 Unattached            15:07.55  
 21 Cooper, Tyler             98 Unattached            15:27.62  
 22 Tadano, Sawyer            99 Unattached            15:30.76  
 23 Davern, John              99 Manchester T          15:31.30  
 24 Foster, Sean              99 Hunterdon Li          15:37.72  
 25 Holness, Colin            98 Unity Expres          15:39.91  
 26 Minor, Evan               99 Hunterdon Hawks       15:40.20  
 27 Kemp, Paul                99 Lakeland Jr           15:51.03  
 28 Venito, Nicholas          99 Hunterdon Li          15:57.85  
 29 Whitehead, Thomas         99 Westfield Ar          16:00.23  
 30 Zacieracha, Michael       99 Westfield Ar          16:05.36  
 31 Moses, Chuckie            99 Jersey Heat           16:09.02  
 32 Givelber, Gabriel         99 Plainfield T          16:16.47  
 33 Freeman, Sean             98 Quicksilver           16:19.18  
 34 Schwear, Brendan          99 Crimson Knig          16:28.04  
 35 Lavy, Michael             98 Lakeland Jr           16:43.96  
 36 McCarthy, Jack            99 Lakeland Jr           16:50.65  
 37 Haber, Jack               99 Lakeland Jr           17:05.43  
 38 Lanahan, Christopher      99 Lakeland Jr           17:18.15  
 39 Perrin, James             98 Lakeland Jr           17:22.63  
 40 Dietrich, William         98 Quicksilver           17:26.17  
 41 Munley, Andrew            99 Lakeland Jr           17:31.91  
 42 Zullo, Spencer            99 Unattached            17:36.26  
 43 Larkin, Michael           98 Crimson Knig          17:37.89  
 44 Campanella, Dennis        98 Quicksilver           17:45.00  
 45 Carpenter, Evan           99 Lakeland Jr           18:11.70  
 46 Marques, Andrew           98 Unattached            18:15.02  
 47 DiLullo, Alec             98 Lakeland Jr           18:25.82  
 48 Zito, Sean                99 Lakeland Jr           18:33.63  
 49 Amoresano, Nicholas       99 Lakeland Jr           18:51.11  
 50 Ochoa-Diaz, Christian     99 Roselle Rams          18:51.82  
 51 Riss, Matthew             98 Lakeland Jr           19:08.84  
 52 Massage, Kyle             99 Lakeland Jr           19:19.36  
 53 Zuhowski, Raymond         99 Unattached            19:19.49  
 54 Reyes, Anthony            99 St Francis A          20:03.80  
 55 Galloway, Andrew          99 Lakeland Jr           20:08.04  
 56 Toglia, Lucas             99 Westfield Ar          20:19.86  
 57 Dresner, Jason            98 Lakeland Jr           21:10.71  
 
Event 9  5k Run CC Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Dietrich, Hanna           97 Quicksilver           22:46.42  
  2 Ferreira, Alexandra       96 Unattached            25:23.50  
 
Event 10  5k Run CC Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Foster, Billy             96 Raritan Vall          17:12.23  
  2 Loring, Rameek            96 Jersey Heat           17:49.06  
  3 Barnabic, Nicholas        97 Unattached            18:05.07  
  4 Pinheiro, Antonio         97 Unattached            18:31.44  
  5 Sergeant, Marcus          97 Jersey Heat           19:35.09  
  6 Gable, Daniel             97 Unattached            19:38.99  
  7 Berry, Alex               97 Unattached            19:47.67  
 
Event 11  5k Run CC Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Previlon, Madginie        95 Jersey Heat           22:25.25  
  2 Whitley, Amber            95 Lightning TC          22:54.68  
 
Event 12  5k Run CC Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Torres, Aaron             95 Jersey Heat           17:17.69  
  2 Paucar, Byron             94 Unattached            17:35.54  
  3 Vega, Johnny              94 Unattached            18:12.39  
  4 Rodriguez, Rogelio        94 Unattached            18:54.25  
  5 Santos, Jaime             94 Unattached            19:26.00  
  6 Rivera, Michael           94 Unattached            19:57.78